Holka k nakousnutí

Holka k nakousnutí

Holka k nakousnutí

Věnujte svému partnerovi, tatínkovi, dědovi nebo dobrému kamarádovi Holku k nakousnutí. Který pořádný chlap by si něco takového nepřál :-) …. pak už si jen počkejte na ty překvapené reakce…

Materiál:

Šiška trvanlivého salámu
Minisalámky asi 10 ks
Drhací provaz
Jakákoli stuha
Bavlněný provázek
Párátka
Floristický drát
Mrkev
Nůž, nůžky, štípačky
Nebo místo minisalámků:
Proužek ozdobného balicího papíru
Samolepky
Jehla s větší dirkou

Postup:

  1. Čtyři nebo pět minisalámku (podle velikosti velkého salámu) navlékneme na drát. Drát na konci jednoduše zajistíme zpětným prostrčením prvním salámkem. Poté propíchněte salám v místech, kde chcete mít ruce a opět navlékněte minisalámky. Zakončete a přebytečný drát uštípněte.
  2. Z drhacího provazu nastříhejte kousky (dlouhé dle vašeho uvážení).  Vlasy svažte bavlněným provázkem a přes něj převažte mašli z vámi zvolené stuhy.
  3. V místě úvazku prostrčte párátko (musí dobře držet) a jeho druhý konec vpíchněte do vršku salámu.
  4. Z mrkve si vyřízneme oči, nos a pusu a na přepůlených párátkách jí vpíchneme do salámu.

Když zvolíme variantu bez rukou, ale se sukénkou, přepůlíme balicí papír (jeho délka musí být podstatně větší než je obvod salámu, aby byla sukénka pěkně nařasená). Sukénku u překladu jednoduše prošijeme tenkým bavlněným provázkem nebo režnou nití a uvážeme k salámu v místě pasu.

Pokud se nechceme vykrajovat se zeleninou, použijeme na oči, nos a pusu samolepky, na které si motivy předkreslíme a poté je vystřihneme a nalepíme.

 

Holka k nakousnutí
Holka k nakousnutí

Projekt pro vás připravila Jitka Rejnová – www.vanite.cz